Belfast Telegraph

Fixtures for week beginning September 9

 

Tuesday September 10

   NIFL Reserve League (kick-off 7.45pm)

 Ballinamallard United II v Dungannon Swifts Res.

 Linfield Swifts v Warrenpoint Town Res.

 Wednesday September 11

 NIFL Reserve League (kick-off 7.45pm)

 Crusaders Res. v Glentoran II

 Friday September 13

 Bob Radcliffe Cup (kick-off 7.30pm)

 2nd round

 Newry City AFC v Hanover

 Saturday September 14

 Steel & Sons Cup

 3rd round

 Crusaders Res. v Immaculata

 Shankill United v Crumlin Star

 H & W Welders v Linfield Swifts

 Cliftonville Oly. v Larne

 Lisburn Distillery v Dundela

 Dunmurry Rec. v Albert Foundry

 Queen's Univ. v UUJ

 Knockbreda v Dromara Village

 Downpatrick v Brantwood

 Newington YC v Saintfield United

 Crumlin United v Bangor

 Glebe Rangers v Drumaness Mills

 Ballymoney United v Derriaghy CC

 Ballyclare Comrades v Ballynahinch United

 PSNI v Kilmore Rec.

 Glentoran II v St Patrick's YM

 

 

 NIFL Reserve League (kick-off 2pm)

 Ballinamallard United II v Coleraine Res.

 Ballymena United Res. v Ards II

 

 

 NIFL Youth League (Kick-off 2pm)

 Section A

 Cliftonville Strollers v Linfield Rangers (11am)

 Crusaders Colts v Dungannon Swifts Youth (11am)

 Ballinamallard United III v Donegal Celtic Youth

 Coleraine Colts v Newington YC U18

 Glenavon III v Ballymena United III

 Glentoran Colts v Limavady United Youth

 

 Section B

 Portadown III v St. Oliver Plunkett (11am)

 Ards Youth v Institute Colts

 Ballymoney United Colts v Carrick Rangers Colts

 Lisburn Distillery III v Ballyclare Comrades Colts

 

 

 Daily Mirror Amateur League (kick-off 2pm)

 *Fixtures for the Premier, 1A, 1B, 1C, 3A, 3B and 3C will be arranged this evening

 

 Division 2A

 Greencastle Rovers v Rosemount Rec.

 Queen's Grads. v Woodvale

 

 Division 2B

 Temple Rangers v Rooftop

 St Luke's v Grange Rangers

 Civil Service v Tullycarnet

 Portavogie Rangers v Bangor YM

 

 Division 2C

 Basement FC v 4th Newtownabbey

 Suffolk Swifts v Greenisland

 St Teresa's YC v Donaghadee

 Wesley v Finaghy

 

 Division 3D

 Colin Valley II v Ballywalter Rec. II

 Newington Rgs. II v Kilroot Rec. II

 Bangor YM II v Greencastle Rovers II

 Portaferry Rovers II v St Teresa's YC II

 Suffolk II v 1st Bangor OB II

 

 Division 3E

 Ardoyne WMC II v Newtownbreda II

 Drumbo II v Portavogie Rangers II

 18th Newtownabbey OB II v Civil Service II

 Kelvin OB II v St Oliver Plunkett II

 Tullycarnet II v Lower Shankill II

 

 Division 3F

 Whitehead Eagles II v Basement II

 Temple Rgs. II v Grange Rgs. II

 Donaghadee II v Wesley II

 Rosemount Rec. II v Carryduff II

 Greenisland II v Suffolk Swifts II

 

 

 Daily MIrror Mid Ulster League (kick-off 2.15pm)

 Intermediate A

 AFC Craigavon v Lower Maze

 Ballymacash Rangers v Lisanally Rangers

 Tandragee Rovers v Fivemiletown United

 

 Intermediate B

 Bourneview YM v Valley Rangers

 Broomhedge v Moneyslane

 Dungannon Tigers v St Mary's

 Lurgan Town v Richhill

 

Popular

From Belfast Telegraph