| 13.1°C Belfast

Latest fixtures for week beginning November 18

Action from 1st Bangor Old Boys v Saintfield United, November 16 Close

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013
Copyright Presseye / Declan Roughan
1st Bangor OB's Aaron Caldwell and Saintfield United's  Craig Bowman

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013 Copyright Presseye / Declan Roughan 1st Bangor OB's Aaron Caldwell and Saintfield United's Craig Bowman

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013
Copyright Presseye / Declan Roughan
Saintfield United

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013 Copyright Presseye / Declan Roughan Saintfield United

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013
Copyright Presseye / Declan Roughan
1st Bangor OB's Aaron Caldwell and Saintfield United's  Craig Bowman

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013 Copyright Presseye / Declan Roughan 1st Bangor OB's Aaron Caldwell and Saintfield United's Craig Bowman

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013
Copyright Presseye / Declan Roughan
1st Bangor OB's Aaron Caldwell and Saintfield United's David Martin and David Morrow

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013 Copyright Presseye / Declan Roughan 1st Bangor OB's Aaron Caldwell and Saintfield United's David Martin and David Morrow

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013
Copyright Presseye / Declan Roughan
1st Bangor OB's Neil Moore and Saintfield United's David Sherrard

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013 Copyright Presseye / Declan Roughan 1st Bangor OB's Neil Moore and Saintfield United's David Sherrard

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013
Copyright Presseye / Declan Roughan
1st Bangor OB's James Sprole and Saintfield United's Stuart Black

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013 Copyright Presseye / Declan Roughan 1st Bangor OB's James Sprole and Saintfield United's Stuart Black

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013
Copyright Presseye / Declan Roughan
1st Bangor OB's James Sprole and Saintfield United's  David Sherrard and Stuart Black

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013 Copyright Presseye / Declan Roughan 1st Bangor OB's James Sprole and Saintfield United's David Sherrard and Stuart Black

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013
Copyright Presseye / Declan Roughan
1st Bangor OB's Michael Cerkum and Saintfield United's David Sherrard

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013 Copyright Presseye / Declan Roughan 1st Bangor OB's Michael Cerkum and Saintfield United's David Sherrard

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013
Copyright Presseye / Declan Roughan
1st Bangor OB's manager Mark Knell

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013 Copyright Presseye / Declan Roughan 1st Bangor OB's manager Mark Knell

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013
Copyright Presseye / Declan Roughan
1st Bangor OB's Michael Cerkum and Saintfield United's David Sherrard

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013 Copyright Presseye / Declan Roughan 1st Bangor OB's Michael Cerkum and Saintfield United's David Sherrard

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013
Copyright Presseye / Declan Roughan
1st Bangor OB's Neil Moore and Saintfield United's David Sherrard

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013 Copyright Presseye / Declan Roughan 1st Bangor OB's Neil Moore and Saintfield United's David Sherrard

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013
Copyright Presseye / Declan Roughan
1st Bangor Old Boys

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013 Copyright Presseye / Declan Roughan 1st Bangor Old Boys

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013
Copyright Presseye / Declan Roughan
1st Bangor OB's Ryan Oliver and Saintfield United's Philip King

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013 Copyright Presseye / Declan Roughan 1st Bangor OB's Ryan Oliver and Saintfield United's Philip King

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013
Copyright Presseye / Declan Roughan
1st Bangor OB's Michael Cerkum and Saintfield United's Stuart Black

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013 Copyright Presseye / Declan Roughan 1st Bangor OB's Michael Cerkum and Saintfield United's Stuart Black

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013
Copyright Presseye / Declan Roughan
1st Bangor OB's Michael Cerkum and Saintfield United's David Sherrard

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013 Copyright Presseye / Declan Roughan 1st Bangor OB's Michael Cerkum and Saintfield United's David Sherrard

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013
Copyright Presseye / Declan Roughan
Saintfield United's manager Willie Hawkes

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013 Copyright Presseye / Declan Roughan Saintfield United's manager Willie Hawkes

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013
Copyright Presseye / Declan Roughan
1st Bangor OB's Dairmaid McPhilips  and Saintfield United's David Martin

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013 Copyright Presseye / Declan Roughan 1st Bangor OB's Dairmaid McPhilips and Saintfield United's David Martin

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013
Copyright Presseye / Declan Roughan
1st Bangor OB's Martin Robinson  and Saintfield United's Duncan Spence

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013 Copyright Presseye / Declan Roughan 1st Bangor OB's Martin Robinson and Saintfield United's Duncan Spence

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013
Copyright Presseye / Declan Roughan
1st Bangor OB's Michael Cerkum and Saintfield United's David Sherrard

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013 Copyright Presseye / Declan Roughan 1st Bangor OB's Michael Cerkum and Saintfield United's David Sherrard

/

Junior Football - 1st Bangor Old Boys v Saintfield United - Amateur League Division 1B - 16th November 2013 Copyright Presseye / Declan Roughan 1st Bangor OB's Aaron Caldwell and Saintfield United's Craig Bowman

The latest fixtures for week beginning November 18:

Monday November 18

Steel & Sons Cup

(kick-off 7.45pm)

Semi-final

Immaculata v Ballyclare Comrades (at Seaview)

 

Daily Headlines & Evening Telegraph Newsletter

Receive today's headlines directly to your inbox every morning and evening, with our free daily newsletter.

This field is required

Men's Colleges and Universities League

(kick-off 2.30pm)

Division 1 Group A

Queen's University Belfast v IT Blanchardstown

 

Wednesday November 20

Border Regiment Cup

(kick-off 7.30pm)

Semi-final

Albert Foundry v Crumlin Star (at Seaview)

 

Men's Colleges and Universities League

(kick-off 2pm)

Premier North

University of Ulster Jordanstown v Letterkenny IT

DIT v NUI Maynooth

UCD v DCU

 

Division 1 Group A

Queen's University Belfast v Belfast Metropolitan College

 

Friday November 22

Mid Ulster League

(kick-off 8pm)

Intermediate B

St Mary's v Banbridge AFC

 

Reserve Championship

Armagh City Res. v Coagh Utd. Res.

 

Reserve Division 1

Armagh Celtic Res. v AFC Craigavon Res.

 

Saturday November 23

Danske Bank Premiership

(kick-off 3pm)

Ards v Dungannon Swifts

Ballinamallard

United v Glentoran

Crusaders v Coleraine

Linfield v Glenavon

Portadown v Cliftonville

Warrenpoint Town v Ballymena United

 

Coca Cola IFA

Intermediate Cup

(kick-off 1.30pm)

2nd round

AFC Craigavon v Limavady United

Annagh United v Barn United

Ards II v 18th Newtonabbey

Armagh City v Kilmore Rec (3pm)

Ballinamallard United II v Larne

Ballymacash Rangers v Dergview

Ballymoney United v Sirocco Works

Camlough Rovers v Downpatrick

Dundela v Killyleagh YC

Dundonald v Lisburn Distillery

Islandmagee v Moneyslane

Iveagh United v Newcastle

 

Belfast Telegraph Championship One

(kick-off 3pm)

H & W Welders v Bangor (2pm)

Knockbreda v Carrick Rangers (2pm)

Ballyclare Comrades v Institute

 

Belfast Telegraph Championship Two

(kick-off 3pm)

Wakehurst v Lurgan Celtic

 

NIFL Reserve League

(kick-off 2pm)

Ballymena United Res. v Warrenpoint Town Res.

Coleraine Res. v Crusaders Res.

Cliftonville Olympic v Portadown Res. (3pm)

 

NIFL Youth League

(kick-off 2pm)

Section A

Cliftonville Strollers v Newington YC U18 (10am)

Crusaders Colts v Limavady United Youth (10am)

Ballinamallard United III v Glentoran Colts

Ballymena United III v Coleraine Colts

Donegal Celtic Youth v Glenavon III

Linfield Rangers v Dungannon Swifts Youth

 

Section B

Portadown III v Institute Colts (11am)

Ards Youth v Carrick Rangers Colts

Lisburn Distillery III v St. Oliver Plunkett

 

Northern Amateur League

(kick-off 2pm)

Premier Section

Crumlin Star v Nortel

Albert Foundry v Ards Rangers

Ardglass v Shankill United

Drumaness Mills v Malachians

Dromara Village v Dunmurry Rec.

 

Division 1A

Larne Tech OB v Rosario YC

Immaculata v Orangefield OB

East Belfast v Abbey Villa

UUJ v Derriaghy CC

Crumlin United v Wellington Rec.

 

Division 1B

Ballywalter Rec. v Lisburn Rangers

St Patrick's YM v Grove United

1st Bangor OB v Dunmurry YM

Saintfield United v Downshire YM

Ballynahinch United v Rathfern Rangers

Bloomfield v Holywood FC

 

Division 1C

Bryansburn Rangers v Bangor Swifts

Bangor Amateurs v Shorts

Donard Hospital v Ballynahinch Olympic

Dromore Amateurs v Mossley

Groomsport v Portaferry Rovers

Kilroot Rec. v Newington Rangers

 

Division 2A

Queen's Grads. v Bangor Rangers

Rosemount Rec. v Woodvale

 

Division 2B

Ardoyne WMC v Whitehead Eagles

Rooftop v Bangor YM

Drumbo v Tullycarnet

Temple Rangers v Grange Rangers

Civil Service v Portavogie Rangers

 

Division 2C

Wesley v 4th Newtownabbey

Lower Shankill v Carryduff

 

Division 3A

Killyleagh YC II v Albert Foundry II

Rosario YC II v Comber Rec. II

 

Division 3B

Holywood FC II v Crumlin Utd. II

Bloomfield II v St Patrick's YM II

Sirocco Wks. II v Dromara Village II

Lisburn Rgs. II v Larne Tech OB II

Grove Utd. II v Barn Utd. II

 

Division 3C

St Luke's II v Dundonald II

Abbey Villa II v Queen's Grads. II

Downshire YM II v Mossley II

Ford II v Iveagh Utd. II

Bangor Swifts II v Bangor Rgs. II

 

Division 3D

Greencastle Rovers II v Ballywalter Rec. II

Newington Rgs. II v Bryansburn Rgs. II

Suffolk II v Portaferry Rovers II

St Teresa's YC II v 1st Bangor OB II

Bangor YM II v Groomsport II

Kilroot Rec. II v Saintfield Utd. II

 

Division 3E

Lower Shankill II v 18th Newtownabbey OB II

4th Newtownabbey OB II v Drumbo II

Tullycarnet II v Newtownbreda II

Dromore Amateurs II v St Oliver Plunkett II

Kelvin OB II v Donard Hospital II

Portavogie Rangers II v Ardoyne WMC II

 

Division 3F

Temple Rgs. II v Wesley II

Greenisland II v Bangor Amateurs II

Donaghadee II v Grange Rgs. II

Carryduff II v Rosemount Rec. II

Whitehead Eagles II v Queen's Colts

Suffolk Swifts II v Basement II

 

Cochrane Corry Cup

(kick-off 1.30pm)

2nd round

Queen's II v Kelvin OB

 

Walter Moore Cup

(kick-off 1.30pm)

1st round

Orangefield OB II v Shankill Utd. II

Nortel II v Malachians II

Shorts II v UUJ II

Derriaghy CC II v Dunmurry Rec. II

Wellington Rec. II v Dunmurry YM II

 

Mid Ulster League

(kick-off 2.15pm)

Intermediate A

Banbridge Rangers v Markethill Swifts (3.15pm)

Broomhill v Tandragee Rovers

Crewe Utd. v Seapatrick

Dollingstown v Lower Maze

Fivemiletown Utd. v Lisanally Rangers

 

Intermediate B

Broomhedge v Lurgan Town

Hanover v Newry City

Oxford Sunnyside v Richhill

Valley Rangers v Seagoe

 

Division 1

Ambassadors v Riverdale

Derryhirk Utd. v Hill Street

Gilford Crusaders v Dungannon Rovers

 

Division 2

Glenavy v Portadown BBOB

Lurgan BBOB v Keady Celtic

Tullygally v Craigavon City

Tullyvallen v Stranmillis

 

Division 3

Lurgan Utd. v Armagh Blues

Moira Albion v Rectory Rangers

White City v Santos

 

Division 4

Castlecaulfield v Aghalee Village

Goodyear v The Dons

Knockmenagh

Swifts v CTA Athletic

Lurgan Thistle v Hillsborough Boys

Union Lusa v Newmills

 

Reserve Championship

Newry City Res. v Rathfriland Swifts

 

Reserve Division 1

Craigavon City Res. v St Mary's Res.

Hill Street Res. v Ballymacash Rangers Res.

Lower Maze Res. v Dollingstown Res.

 

Reserve Division 2

Banbridge Rangers Swifts v Lurgan BBOB Res.

Bourneview Res. v Derryhirk Utd Res.

Laurelvale Res. v Crewe Utd. Res.

Lurgan Town Res. v Glenavy Res.

Markethill Swifts Res. v Ambassadors Res.

 

Reserve Division 3

Coalisland Athletic Res. v Rathfriland Rangers Swifts

Portadown BBOB Res. v Gilford Crusaders Res.

Scarva Rangers Res. v Lurgan Institute Res.

Tullygally Res. v Red Star Res.

 

Reserve Division 4

Ballyoran Res. v Lurgan Utd. Res.

Broomhedge Res. v Armagh Blues Res.

Donacloney Res. v Damolly Res.

Dungannon Rovers Res. v Lurgan Thistle Res.

Tullyvallen Res. v Rectory Rangers Res.

 

Mid Ulster Shield

(kick-off 1.30pm)

2nd round

Silverwood Utd. v Dromore Amateurs Res.

3rd round

Lurgan Institute v Tullygally

Tandragee Rovers Res. v Coalisland Athletic

Ballyoran v Moneyslane Res.

Ballybot Utd. v Scarva Rangers

Glenanne Utd. v Red Star

Celtic Club v Donacloney

Sandy Hill v Donaghmore

Crieve Rovers v Mowhan Utd.

Cookstown Celtic v Woodside

Banbridge Rangers Res. v Valley Rangers Res.

Loughgall Res. v Oxford Sunnyside Res.

Seapatrick Res. v Orchard City

 

Ballymena & Provincial League

(kick-off 2pm)

Intermediate

Newtowne v Carniny Amateurs

Desertmartin v FC Ballynure

Ballynure OB v Dunloy

 

Junior 1

Antrim Rovers v Castle Star

Ballyclare Com. Res. v Killymoon Rangers Res.

Carnmoney v Woodlands

Mallusk Athletic v Desertmartin Swifts

 

Junior 2

Remo v Moyola Park Olympic

Carniny Amateurs II v FC Whiteabbey

Cookstown RBL v Ballyclare North End

Ballynure OB ‘B’ v FC Larne

 

Junior 3

Red Star v Brantwood Res.

Wakehurst Strollers v Clough Rangers Athletic

 

Junior Four

3rd Ballyclare OB v Krag Albion

Forthriver v Monkstown

Mallusk Athletic Res. v Carnlough Swifts

 

Crawford Cup

2nd round

Brantwood v Magherafelt Sky Blues

 

3rd round

Rathcoole v Glengormley

 

Canada Trophy

(kick-off 1.30pm)

1st round

Tobermore Utd. Res. v Magherafelt Sky Blues Res.

FC Ballynure Res. v Sport & Leisure Swifts Res.

Chimney Corner Res. v Rathcoole Res.

 

2nd round

Cookstown Olympic v AFC Carrick

1st Carrickfergus OB v Newington YC II

 

Northern Ireland Intermediate League

(kick-off 2pm)

Strabane Athletic v Mountjoy Utd.

Draperstown Celtic v Dungiven

Oxford Utd. Stars  v Ardstraw

Newbuildings Utd. v Roe Rovers

 

Co Antrim Junior Shield

(kick-off 1.30pm)

3rd round

Tollymore United v Immaculata II

Vision Ath. v Ballysillan YM

Ballysillan Swifts v Aquinas

Colin Valley Res. v Mourne Rovers

Ballynahinch Oly. II v Connor

All Saints OB v Ahoghill Thistle

Clough Rangers v St Luke's

Willowbank v Shankill Elim

St Oliver Plunkett v Beann Mhadaghain

FC Moylena v Ballynafeigh YM

Suffolk Swifts v Colin Bhoys

St Paul's v Ards Rangers II

FC Penarol v Suffolk

North End Shamrocks v Greenisland

Finaghy v St James Swifts

Crumlin Star II v Newtownbreda

Ford v St Teresa's

Carryduff Ath. v Greencastle Rovers

Tullymore Swifts v Braniel YM

Basement YM v Carniny Rangers

Woodvale II v Ballynagross

 

Down Area League

(kick-off 2pm)

Premier Division

Brentwood v 8th OB

Comber Star v 3rd Bangor OB

Comber YM v Castlereagh Colts

Moat Park Rangers v Greenwell Star

Ravenhill YM v Corrymeela

Willowfield Parish v Clandeboye YM

 

Division 1

43rd OB v Abbey Villa III

Stranmillis 37th OB v Bryansburn Rangers III

Queen's Graduates III v Agapé

Newtown Forest v Comber Rec. III

Bangor YM III v Ballygowan

Bangor Swifts III v Ards Rangers III

Bangor Rangers III v Ballywalter Rec. III

82nd v North Down

 

Division 2A

Greenwell Star II v Brentwood II

Oakfield Breda II v Ravenhill YM II

 

Division 2B

8th OB II v Comber Star II

Agapé II v Willowfield Parish II

Ballygowan II v Queen's Graduates IV

North Down II v Bangor Rangers IV

 

Mervyn Bassett Cup

(kick-off 1.30pm)

2nd round

3rd Bangor OB II v Stranmillis 37th OB II

Castlereagh Colts II v Moat Park Rangers II

Bryansburn Rangers IV v 82nd II

Comber YM II v 43rd OB II

 

Ampion Newcastle League

Premier Division

Annalong Swifts v Castlewellan Town

Strangford v Maghera

Ballyvea v Killough

 

First Division

Drumaness Mills Res. v Castlewellan Town II

Castleabbey v Kilmore Rec. II

Saintfield AYC v Ballyvea II

Ardglass Swifts v Downpatrick II

 

Second Division

Killough II v Annalong Rangers

Kirkistown v Ardglass Colts

Banbridge YC v Rossglass Co.

Ballynagross II v Tollymore United II

Valley Rangers III v Ballykinlar Rec.

 

Third Division

Castleabbey II v Saintfield AYC II

Dromara Village III v Ballynahinch Olympic III

Ballynahinch United III v Carryduff Colts II

Rathfriland IV v Maghera II

Moneyslane III v Ballyvea III

 

Old Boys League

First Division

Crosscollyer YM v Ballysillan Elim YM C

1st Whitehead OB v 68th OB A

Shankill Elim YM B v 22nd OB B

Lower Ards YM v 92nd OB E

 

Second Division

4th Newtownabbey OB C v 2nd YM

10th OB v Wave YM

 

Bunting Cup

22nd OB C or Wave YM v Ards BL YM

 

Nicholl Cup

2nd OB B or Ards BL YM v 4th Newtownabbey OB C or 92nd OB C

West Kirk YM v Ravenhill YM C

 

Carnbane League

(kick-off 2pm)

Premier Division

Cleary Celtic v Whitecross AFC

Newry Celtic v Finn Harps

Clanrye Athletic v Midway United

 

First Division

Grasshoppers v Ashgrove Rovers

Rockview United v Bohemians

Rostrevor Rovers v Cartwheel United

 

Fermanagh & Western League

(kick-off 2pm)

Division 1

Beragh Swifts v Lisnaskea Rovers

Enniskillen Town United v Fintona Swifts

Killen Rangers v Shelbourne

Lisbellaw United v Dergview Res.

Tummery Athletic v Strathroy Harps

 

Division 2

Derrychara United v Strule United

Glebe United v Drumquin United

Lisnarick v Enniskillen Santos

Maguiresbridge v St Patrick's

Sion Mills Rec. v Irvinestown Wanderers

Spamount Swifts v NFC Kesh

 

Division 3

Dunbreen Rovers v Ardstraw Res.

Erne Rovers v Omagh Hospitals

Fivemiletown United II v Enniskillen Athletic

Mountjoy United Res. v Magheraveely

Orchard Farm v Augher Stars

 

Reserve Division 1

Enniskillen Rangers Res. v Glebe United Res.

Lisnaskea Rovers Res. v Beragh Swifts Res.

NFC Kesh Res. v Enniskillen Town United Res.

Shelbourne Res. v Killen Rangers Res.

Strathroy Harps Res. v Lisbellaw United Res.

 

Reserve Division 2

Dergview III v Maguiresbridge Res.

Enniskillen Town United Colts v Tummery Athletic Res.

Fintona Swifts Res. v Orchard Farm Res.

Omagh Hospitals Res. v Lisbellaw United III

 

Reserve Division 3

Drumquin United Res. v Derrychara United Res.

Enniskillen Santos Res. v Lisnarick Res.

St Patrick's Res. v Fivemiletown United III

Strule United Res. v Killen Rangers III

 

South Antrim League

Premier Division

Sandy Row v Warren YM

Glaston v Bloomfield III

Belvoir FC v Orangefield OB III

 

Division 1

Moira Albion II v 1st Lisburn

FC Utd. Lisburn v Ballymacash YM II

South Antrim v Stranmillis II

Clarawood YM v Clonduff YM

Victoria Ath v Belvoir FC II

 

Division 2

Warren YM II v FC Utd. Lisburn II

Carrowdore YM v Ballymacash YM III

Lambeg Rgs. II v Braniel YM II

Glenavy III v Lisburn Ath.

Clonduff YM II v Newtown Forest III

 

Ironside Cup

Quarter final

Ballymacash YM v Lambeg Rgs.

 

North West Saturday Morning League

Premier Division

Westbank United v Rosemount

Brandywell Celtic v Clooney

Clifton Villa v Strabane Athletic

Phoenix Swifts v Creggan Swifts

 

Championship

Gransha Institute v Tamnaherin Celtic

Newton Heath v Bentley

Drumahoe v Art Deco

Tristar v Sion Swifts

 

First Division

Oakleaf Celtic v Oxford United

Foyle Athletic v Hatmore Harps

Metro v Culmore

City Colts v HML


Privacy